Specjalizujemy się w świadczeniu usług doradczych z zakresu pozyskiwania kapitału na inwestycje firmom, korporacjom, uczelniom i jednostkom samorządowym.

Działamy lokalnie i globalnie. Poznajmy się.
Nasza misja
Naszą misją jest budowanie wartości dodanej dla naszych klientów, rozwiązując ich kluczowe problemy.
O nas
Kim jesteśmy
Jesteśmy organizacją wyspecjalizowaną w świadczeniu usług doradczych z zakresu pozyskiwania kapitału na inwestycje przedsiębiorstw i jednostek samorządowych oraz w przygotowywaniu opracowań analitycznych monitorujących rozwój społeczno-gospodarczy. Współpracujemy z czołowymi uczelniami w kraju i w Europie, z organizacjami pozarządowymi, oraz administracją publiczną. Korzystamy z wiedzy i kwalifikacji 35 specjalistów – analityków finansowych, biotechnologów, ekonomistów, prawników, menedżerów, statystyków czy ekonometryków.
Jesteśmy zaangażowani społecznie
Wspieramy rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Jesteśmy współorganizatorem Śląskiego Kongresu Obywatelskiego, w ramach którego promujemy współpracę i działania na rzecz dobra wspólnego. Angażujemy obywateli w debatę na rzecz rozwoju regionalnego. Uczestniczymy w tworzeniu krajowej Strategii Rozwoju Sektora Obywatelskiego. W wymiarze międzynarodowym moderujemy dyskusję nt. nowych kierunków rozwoju Polski i Europy, organizując konferencje, seminaria i wizyty studyjne. Współpracujemy z organizacjami z Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji, Danii, Niemiec, Czech, Słowacji, Węgier, z Serbii i Słowenii.
Nasze wartości
Szczerość
Doradzając w zakresie wielomilionowych inwestycji, dostarczamy klientowi pełnych informacji niezbędnych do oceny ryzyka przedsięwzięcia - zarówno tych przemawiających za realizacją, jak i tych, które mogą ją zahamować.
Prostolinijność
W myśl maksymy, że "prostota jest szczytem wyrafinowania" wybieramy proste rozwiązania - zarówno w relacjach z ludźmi, jak i rozwiązaniach dla naszych klientów.
Szacunek
Cenimy sobie dobre relacje z ludźmi, dlatego do osób, z którymi pracujemy podchodzimy z należnym szacunkiem.
Zaufanie
Zaufanie, którym darzą nas klienci, jest dla nas dużą wartością. Dlatego dążymy dl tego by go nie utracić.
Zaangażowanie
Bez całkowitego zaangażowania w sprawę nie da się zrealizować dużych celów. Dlatego w naszej pracy poświęcamy wszystkie zasoby, żeby pomóc klientowi osiągnąć pożądany cel.
Nasz zespół
Poznaj naszych konsultantów, którzy pomogą Ci w osiągnięciu sukcesu.
Michał Potoplak
Dyrektor Działu Pomocy Publicznej
M: +48 605 625 377
E: m.potoplak@dgp-advisors.pl
Piotr Grzesiak
Dyrektor Działu Corporate Finance
M: +48 601 711 071
E: p.grzesiak@dgp-advisors.pl
Edyta Woźniak
Dyrektor Działu Instrumentów Dłużnych
M: +48 506 174 314
E: e.wozniak@dgp-advisors.pl
Klienci z którymi mieliśmy przyjemność współpracować