Wojna trwa – pomóżmy ratować życie ukraińskich żołnierzy!
5 września 2022

Pomóżmy w ewakuacji rannych żołnierzy z frontu! Organizatorzy akcji ,,Zbroimy Ukrainę’’ chcą kupić 3 helikoptery na użytek Głównego Urzędu Wywiadowczego w Ukrainie. Helikoptery Ми-2АМ-1 z wyposażeniem medycznym ma nieść pomoc obrońcom Ukrainy, którzy odpierają bandycką napaść rosyjskiej armii. Sprzęt z wyposażeniem medycznym, produkowany jest w Ukrainie. Dzięki temu serwisowanie śmigłowców i części zamienne są tanie i łatwo dostępne.

Dlaczego pomagamy?

Przede wszystkim nie chcemy byc obojętni wpbec wojnie toczącej się tuż za naszą granicą. Chcemy przypominać, że tam ciągle walczą i giną ludzie. Helikoptery MEDEVAC (do medycznej ewakuacji) będą ratowały życie żołnierzy. Możemy mieć w tym realny wkład. Zakup helikopterów produkowanych w Ukrainie to też wspieranie tamtejszego przemysł i pracowników, którzy znajdują tam zatrudnienie. To szczególnie ważne w czasie wojny, kiedy sytuacja gospodarcza w Ukrainie jest dramatyczna.

W sztabie honorowym akcji jest gen. Roman Polko i Jan Piekło - były ambasador RP w Ukrainie. Poczet "ambasadorów" akcji zachęca do włączenia się do akcji. To m.in. Zespół Enej, Michał Wiśniewski, czy wielokrotny Mistrz świata Muai Thai Rafał SImonides. Film z głosem poparcia można zobaczyć poniżej:

https://youtu.be/FNLPTfvjif8

Jak włączyć się do akcji?

Na platformie zrzutka.pl prowadzona jest główna zbiórka pieniędzy. My utworzyliśmy swoją skarbonkę https://zrzutka.pl/zbroimyukraine/s/skarbonka1-firmydgp. To skuteczny sposób, żeby włączyć się do akcji i pod swoim szyldem zbierać fundusze. Pomóżcie nam pomóc! Kupmy helikoptery do ratowania życia ukraińskich żołnierzy razem. 


Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.ZbroimyUkraine.pl

Poprzedni
Czego i kiedy mogą spodziewać się przedsiębiorcy w nowym rozdaniu funduszy europejskich?
Następny
Dotacje na inwestycje dla firm zajmujących się przetwórstwem rolnym